4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. 18.06.24 народився наш малюк. Дуже вдячні всім , хто був причетний до цього щастя ❤️
    Лікарю – Вітренко Дмитру Васильовичу ,, акушерці- Чайка Олена
    неонатологу – Водопʼян Ірині
    Та всім іншим причетним
    Також хочу відмітити не тільки професіоналізм всіх, але й комфортні умови самого пологового залу та палати після пологів. Все на дуже високому рівні !

    1. Добрий день, Наталія.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *