18.06.24 народився наш малюк. Дуже вдячні всім , хто був причетний до цього щастя ❤️
Лікарю – Вітренко Дмитру Васильовичу ,, акушерці- Чайка Олена
неонатологу – Водопʼян Ірині
Та всім іншим причетним
Також хочу відмітити не тільки професіоналізм всіх, але й комфортні умови самого пологового залу та палати після пологів. Все на дуже високому рівні !
18.06.24 народився наш малюк. Дуже вдячні всім , хто був причетний до цього щастя ❤️
Лікарю – Вітренко Дмитру Васильовичу ,, акушерці- Чайка Олена
неонатологу – Водопʼян Ірині
Та всім іншим причетним
Також хочу відмітити не тільки професіоналізм всіх, але й комфортні умови самого пологового залу та палати після пологів. Все на дуже високому рівні !
Добрий день, Наталія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.