Два тижні тому народжували з черговою бригадою і потрапили до Ліщенко Яни Анатоліївни – дуже приємна, чуйна, уважна і відчувається, що професійна лікар. Приїхали ми уночі. Нас із чоловіком привітно зустріли, обережно оглянули, лікар також була привітною, доброзичливо і уважно ставилася – тож мені було спокійно і зовсім не страшно. В попередніх пологах я трохи порвалася і шов заживав довгенько і болісно, а цього разу, коли трохи надірвався той попередній рубець, то лікар так охайно і гарно все зашила, що через кілька днів – наче нічого й не було, і цього разу вже не боліло. Дитяча лікар теж дуже сподобалася, але, на жаль, не запам’ятала імені (світленька, з короткою стрижкою) – також була дуже уважною і турботливою, видно, що любить діток і свою справу. Післяпологове відділення теж залишило приємні враження. Медичний персонал завжди готовий все підказати і допомогти. Після пологів до вбиральні і душової мене проводила така чуйна акушерочка, що взагалі ставилася до мене, як до рідної. Смачна кухня, дуже приємна і позитивна кухар. Взагалі ставлення і умови – на високому рівні, затишно, спокійно, з турботою та повагою до породіллі, не було жодного прояву тиску чи хамства. Ми задоволені. Дякуємо вам усім!
Два тижні тому народжували з черговою бригадою і потрапили до Ліщенко Яни Анатоліївни – дуже приємна, чуйна, уважна і відчувається, що професійна лікар. Приїхали ми уночі. Нас із чоловіком привітно зустріли, обережно оглянули, лікар також була привітною, доброзичливо і уважно ставилася – тож мені було спокійно і зовсім не страшно. В попередніх пологах я трохи порвалася і шов заживав довгенько і болісно, а цього разу, коли трохи надірвався той попередній рубець, то лікар так охайно і гарно все зашила, що через кілька днів – наче нічого й не було, і цього разу вже не боліло. Дитяча лікар теж дуже сподобалася, але, на жаль, не запам’ятала імені (світленька, з короткою стрижкою) – також була дуже уважною і турботливою, видно, що любить діток і свою справу. Післяпологове відділення теж залишило приємні враження. Медичний персонал завжди готовий все підказати і допомогти. Після пологів до вбиральні і душової мене проводила така чуйна акушерочка, що взагалі ставилася до мене, як до рідної. Смачна кухня, дуже приємна і позитивна кухар. Взагалі ставлення і умови – на високому рівні, затишно, спокійно, з турботою та повагою до породіллі, не було жодного прояву тиску чи хамства. Ми задоволені. Дякуємо вам усім!
Добрий день, Любов.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.