Дуже дякую Дєдюхіній Оксану, дуже допомогла мені з грудним вигодовуванням, найкраща медсестра, все розповіла показала, я дуже їй вдячна!! Відповіcти
Добрий день, Євгенія. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Дуже дякую Дєдюхіній Оксану, дуже допомогла мені з грудним вигодовуванням, найкраща медсестра, все розповіла показала, я дуже їй вдячна!!
Добрий день, Євгенія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.