Дуже вдячні лікарю Семеняка Л.Є ,акушерочці Закопайло Н.Є та всьому медичному персоналу пологового за допомогу при народженні донечки. Відповіcти
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Дуже вдячні лікарю Семеняка Л.Є ,акушерочці Закопайло Н.Є та всьому медичному персоналу пологового за допомогу при народженні донечки.
Добрий день, Вікторія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.