21.06.2024 народила дівчинку. Вдячна персоналу за уважність і професійність, у Вас працюють спеціалісти високого рівня, завдяки яким все пройшло добре. Особлива подяка медсестрі Дедюхіна Оксана Сергіївна, яка доступно і зрозуміло пояснювала і показувала як потрібно годувати, оглядати, доглядати за дитинкою. Рада, що народжувала у Вас.
21.06.2024 народила дівчинку. Вдячна персоналу за уважність і професійність, у Вас працюють спеціалісти високого рівня, завдяки яким все пройшло добре. Особлива подяка медсестрі Дедюхіна Оксана Сергіївна, яка доступно і зрозуміло пояснювала і показувала як потрібно годувати, оглядати, доглядати за дитинкою. Рада, що народжувала у Вас.
Добрий день, Анастасія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.