4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. 21.06.2024 народила дівчинку. Вдячна персоналу за уважність і професійність, у Вас працюють спеціалісти високого рівня, завдяки яким все пройшло добре. Особлива подяка медсестрі Дедюхіна Оксана Сергіївна, яка доступно і зрозуміло пояснювала і показувала як потрібно годувати, оглядати, доглядати за дитинкою. Рада, що народжувала у Вас.

    1. Добрий день, Анастасія.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *