Як назвати дитину — відповідальна і серйозна справа для батьків. Добре, коли вибір імені відбувається легко, майбутні мама і тато одностайні в своїй думці. Але найчастіше можуть виникати суперечки, особливо, коли кожен член сім’ї має свою ідею та думку з цього питання 😅
При виборі імені новонародженої дитини частіше за все батьки враховують наступні фактори: традиції родини, сучасні тренди, релігійні, національні, та навіть політичні погляди. Для декого при виборі імені для своєї малечі в цьому році вирішальну роль зіграла війна.
Так, популярності набирають імена, пов’язані з видами зброї, за допомогою якої наші захисники виборюють перемогу 🇺🇦 та знищують ворога: Джавеліна, Джавелін, Байрактар. А також імена, які асоціюються з миром та підкреслюють милозвучність нашої мови 🕊️: Квітослава, Зореслава, Добряна, Яснодара, Стефанія, Миродар, Добромир, Миролюб, Михаїл-Мир.
Без прив’язки до теми війни, але при цьому не менш оригінальні та незвичні імена:
👦🏻 Хлопчики – Одед, Веліслав, Аскольд, Дорофей, Левкіян, Кай, Яремій, Еней, Ахіл, Лучезар, Соломон, Варфоломій, Северус, Зореслав, Моісей, Марілуіз.
👧🏼 Дівчатка – Афіна, Акиліна, Дзвенислава, Емілія, Февронія, Айлін, Лілу, Мілада, Роксолана, Астрід, Єустасія, Йордана, Євангеліна, Фрея, Хозяйка, Міссі.
Однак, більшість новоспечених батьків все ж віддають перевагу простоті та лаконічності і обирають традиційні імена. Серед яких найбільш популярними в цьому році є:
💙 Артем, Олександр, Максим, Богдан, Марк, Дмитро, Михайло, Ілля, Назар.
💝 Анна, Софія, Марія, Вікторія, Анастасія, Соломія, Олександра, Поліна.
А як ви назвали свого малюка? Як ставитеся до «екзотичних» імен? 🤔⬇️