Сьогодні в КНП “Черкаський міський пологовий будинок”Центр матері та дитини” відбулась зустріч, присвячена Всесвітньому тижню підтримки грудного вигодовування.

Розпочали зустріч з привітальним словом директор закладу Вітренко Дмитро Васильович та заступник з медичної частини Кріт Світлана Василівна. З доповідями виступили лікар неонатолог Тищенко Олеся Володимирівна, національний експерт з питань грудного вигодовування Гаркавенко Ольга Іванівна та лікар неонатолог Шкляр Таісія Львівна.

Також було пряме включення для Школи відповідального батьківства до даного заходу і лекція для жінок післяпологового відділення.

Дякуємо організаторам заходу Солощенко Наталлі Костянтинівні, завідуючій відділенням неонатального догляду, Литвин Олександрі Володимирівні, психологу закладу, Дейнеці Ірині Володимирівні, завідуючій пологовим відділенням, Козловій Інні Ігорівні, лікарю неонатологу та всім, хто прийняв активну участь у обговоренні такої важливої теми.

Ми обговорили питання значимості і зручності грудного вигодовування, особливо в умовах війни, розвінчали міфи стосовно даної теми та наголосили, що грудне вигодовування є спільною відповідальністю не лише медичного персоналу і мами, що вигодовує грудьми, а і її родини, яка має мотивувати і підтримати в такий вразливий період! 🤱🏼💕