📣 Вчора був проведений тренінг по адаптації до стану материнства, для вагітних, які перебувають у відділенні патології вагітності.

Метою зустрічі була активізація почуттів та емоцій, які формуються в діаді мати-дитина. Не всі вільно можуть проявляти свої почуття і ми вчились цьому на зустрічі. Обговорили питання усвідомлення своєї відповідальної материнської функції, що в пологах, мама має всі свої дії, свою силу, терпіння спрямовувати на допомогу дитині, допомогти їй з’явитися в цей світ максимально м’яко і без травматизації.

На тренінгу були присутні ще студенти-практиканти з психологічного факультету ЧНУ імені Богдана Хмельницького. Наш заклад багато років є базою для проходження фахової виробничої практики 🎓📚

💬 Якщо у вас є питання стосовно вагітності, пологів, післяпологового стану матері та малюка, догляду за ним і налагодження повноцінного грудного вигодовування, наші фахівці готові відповісти на них!

Щоденно крім вихідних, о 10:00 для вас працює “Школа відповідального батьківства”. Завжди раді бути поряд і допомогти! 🏥💕