День відкритих дверей в КНП “ЧМПБ “Центр матері та дитини” – це не просто екскурсія, це щирі розмови, привітні посмішки, корисна інформація та приємні сюрпризи!

16.05 Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини” з радістю відчинив свої двері для всіх охочих дізнатися більше про наш заклад та стати щасливими батьками! 💝

🕐 Через велику кількість охочих, наш захід проходив у два етапи, адже ми хотіли приділити максимальну увагу кожному гостю.

Наші гості мали змогу:

✔️Особисто познайомитися з завідуючими відділень, лікарями акушерами-гінекологами, лікарем-неонатологом, анестезіологом, психологом закладу, а також з директором пологового будинку Дмитром Вітренко.

✔️ Відвідати відділення патології вагітності, пологове, післяпологове, гінекологічне та УЗД відділення, які оснащені новітнім, висококласним обладнанням, сучасними функціональними меблями, що додає можливість надання кваліфікованої допомоги і комфорту нашим пацієнтам.

✔️Отримати вичерпну інформацію про послуги, які пропонує наш заклад: від ведення вагітності та пологів до післяпологового догляду за новонародженими.

✔️Запитати про все, що їх цікавить, і отримати кваліфіковану консультацію від наших досвідчених фахівців.

🎁 Після екскурсії на гостей чекав розіграш цікавих призів та корисних подарунків, які стануть у нагоді майбутнім мамам та їх малюкам.

📌 Також, до нас завітав Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, заступник міського голови Віктор Беззубенко, а також в/о директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Лілія Маліщук на відкриття кабінету мамографії, що не менш важлива подія для нашого закладу, оскільки спектр надання наших послуг зростає і можливості діагностики збільшуються з кожним днем! 🔝💯

💕 Ми щиро дякуємо всім, хто завітав до нас у цей день! Ваша зацікавленість та підтримка надихають нас на нові звершення.

🫶🏼 Ми також хочемо подякувати нашим партнерам за допомогу в організації заходу, а саме бренду дитячого одягу МА&Chico, медичному центру Авіцена, лабораторіям Сінево та Лабсервіс, Life-центр “Захисти Життя”, магазину дитячого одягу “Мама купи”, фірмі Huggies, ТОВ “Престиж – центр ЛТД” та ін.

А також дякуємо колективу пологового будинку за професіоналізм та самовідданість! 💙👩🏻‍⚕️

Ми вирішили проводити такі заходи частіше, тому слідкуйте за нашими новинами та не пропустіть наступний День відкритих дверей! 🥰📆