Цьогоріч, 17 листопада, у Всесвітній день передчасно народжених дітей наш заклад висвітлив найціннішу інформацію про проблеми, наслідки передчасних пологів та методи їх запобігання.
Розпочав щорічний захід директор Черкаського міського пологового будинку Дмитро Вітренко урочистим вітанням шановних гостей та акцентував увагу на важливості данної теми для суспільства.
На захід також завітали міський голова Анатолій Бондаренко, секретар міської ради Юрій Тренкін та директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський. В цей нелегкий для країни час, міська адміністрація всіляко підтримує наш пологовий будинок, надає фінансову допомогу, забезпечує закупівлю новітнього обладнання та необхідних медикаментів. За що ми їм дуже вдячні.
💬 Після урочистого виступу відбулась інформативна лекція для майбутніх матусь.
Лікарі та психологиня закладу розкрили тему виходжування передчасно народжених дітей, беззаперечну користь грудного вигодовування, “метод Кенгуру” та загалом попередження передчасних пологів.
Акушерка нашого закладу поділилась своєю історією “поспішайки”, яка народилась трохи більше 1600 грамів, 11 років тому. Ці історії дуже цінні та дозволяють надихати родини недоношених діток, в яких ще тривалий та важкий шлях виходжування попереду.
Все ж хочемо підкреслити, що 85% передчасно народжених дітей, це дітки з терміном гестаціїї 32-37 тижнів, які зазвичай не потребують інтенсивного лікування та догляду і в подальшому мають значні успіхи в розвитку та навчанні.
Особлива подяка організаторам та спікерам заходу – Солощенко Н.К., Гаркавенко О.І., Козловій І.І., Литвин О.В.!
Шановні жінки, двері Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини” завжди відкриті для вас! Ми націлені працювати задля підвищення якості життя кожної передчасно народженої дитини 💙👶🏻